Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez mitől lehet? -->

Ez mitől lehet? -->

Figyelt kérdés

Sokszor éjszaka történik valami, amire egyeltalán nem emlékszem nappal, és csak következtetni tudok, hogy mit csináltam.

Van egy-két eset, ezeket leírom, hátha valaki tud rá választ adni.


1. Még pár hónappal ezelőtt reggel felkeltem, és a mellkasomon nagyon durván sok karcolás volt, kb 10. Mintha karmolgattam volna magam éjszaka, de nem emlékeztem az álmomra, így nem tudom, hogy amiatt-e.


2. Ez már furább. Pár hete történt, hogy elaludtam egy podcast közben. Reggel arra ébredtem, hogy ugyan olyan pózban fekszem, a telefonom is ugyan ott, de mikor feloldottam, már a messenger volt megnyitva. Az unokatesómnak küldtem egy like-ot. Mindezt úgy, hogy nem emlékszem semmire. Aztán megnyitottam a youtube-ot, és mikor megnéztem a könyvtárat, hogy onnan folytassam a podcast-et, ahol bealudtam, láttam, hogy 2 másik videót is végignéztem. A lényeges az utolsó volt, hiszen abban perceken keresztül egy sziréna szólt (MTA videó volt), és nem hallottam a videót. Megnéztem a hangerőt, de 0%-on volt. Tehát a sziréna miatt lehalkíthattam álmomba? Mégegyszer mondom, ugyanúgy keltem, ahogy elaludtam.


3. Na ez ma volt. Lefeküdtem 1 körül, állítottam ébresztőt, majd leraktam a telefont. Töltőn volt, emlékszem, hogy még nehezen is találtam bele. Viszont mikor felkeltem, a lábamnál volt 50 valahány százalékon. De semmire nem emlékszem.


Még volt pár, de azok olyanok, hogy lila foltok voltak rajtam, karmolás nyomok, stb. Valaki tudja mi történhet velem éjszakánként? Kezd kicsit rémisztő lenni a tudat, hogy nem tudom, mit csinálok éjjel.



#éjszaka #karmolás #tudatkívüli állapot
2021. ápr. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Sima vakarozastol is lehettek a karmolasok.

2. Semmi fura nincs. A kezedben a telefonnal elaludtal, veletlen ranyomtal a lajkra, kozben a youtube porgeti magat, egy darabig dobalja fel az uj videokat.

3. Siman beleakadhattal forgolodas kozben es lecsuszott a toltorol.

2021. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem dejavum van minden masnap :D
2021. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1: A vakarózás még oké. De nem volt a kezemben a telefon, a messenger nem volt megnyitva és kell hozzá kód, hogy feloldjam a telót és a messengerhez is van egy külön kód. A hangulatjelünk nem like, ki kellett keresnem az emojik közül. A yt-on ki van kapcsolva az, hogy tovább menjen a videókkal, és csak 2 db kb 15-20 perces videó volt, amit megnézhettem, amit több óra alatt tovább kellett volna pörgetnie, hogy mikor felkelek, akkor is szóljon valami videó. A töltő nem az ágon volt, hanem a földön. nem akadhattam bele. A telefon meg nem fog feljönni az ágyamba, hogy a lábamhoz másszon...
2021. ápr. 20. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Kőbányai Szopo szellem
2021. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!