Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, ha egy pár hete...

Normális, ha egy pár hete begyógyult, de még látható hegen kis vízhólyag-szerű dolog van?

Figyelt kérdés

Nem rég volt egy kis konyhai balesetem és egy kicsit mély vágási sérülésem lett. Igyekeztem helyesen ellátni, de mivel a két széle nem ért össze sokszor, ezért a szervezetem gondolom kitöltötte azt a kis "völgyet" és egy kb 2mm széles piros vonal jelzi, hogy ott volt. Már néhány hete behegedt, de kitartóan kenegetem sebkezelővel, hátha gyorsabban halványodik. 1-2 hete észrevettem, hogy nagyon kicsit dudorodik, de nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, mert hajlamos a bőröm néha túlgyógyítani a sebeimet és ezek utána visszahúzódtak. Viszont ma véletlenül belekaptam és észrevettem, hogy nedves. Akkor láttam, hogy olyan, mintha egy kis vízhólyag lenne a heg vonalában és az volt a dudor. Egyáltalán nem fáj, csak nem tudom, ez mennyire normális. Nem hiszem, hogy a krémre vagyok allergiás, már évek óta használom. Eddig még nem tapasztaltam ilyet, bár lehet hogy volt, csak nem vettem észre.

Valaki tapasztalt hasonlót? Jelenthet valamit vagy normális?



2021. ápr. 23. 17:36
 1/1 anonim válasza:
Nálam volt már ilyen. Annak annyi lett a vége, hogy ott maradt egy maradandó seb.
2021. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!