Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » “Kutyaharapas”?

Asapferg kérdése:

“Kutyaharapas”?

Figyelt kérdés
Egy buliban vettem reszt szombaton, ahol volt egy nagytestu kutya. Teljesen nyugodt, idegenekkel is, csak nem az a babusgathato fajta. Na, en mar ittasabb allapotban kozelhajoltam a fejehez, es a halantekom alatt konkretan nem megharapott, hanem csak “odacsipett”. Nem fajt a dolog, de egy piros folt lett a helyen, verezni sem verzett, maximum megkarcolta a borom, mert most egy pontban van egy kisebb seb, semmi komoly. Masnap fajt kicsit, de ez mara mar joval enyhebb. 3 eve volt oltva legutobb a kutya. Aki esetleg hozzaertobb, van ertelme ezzel orvoshoz fordulni? Antsz-t nem akarnam a gazdara kuldeni.

2021. ápr. 27. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

A veszettsegoltas 4 evig hat.

Szoval aggodalomra nincs okod.

Magyarorszagon nincs veszettseg.


Betadinozd be es szepen begyogyul.


Nekem is vannak zuzodasaim a nagy macimtol,miutan birkozunk 😂


A labamon szokott karmolas kenni,ahogy letapos. En azt meg fertotleniteni se szoktam.

2021. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A veszettség oltás kötelező évente. Bajod nem valószínű hogy lesz, de ha nem oltatják lehetnek olyan idióták is hogy hagyják elmászkálni, úgy már elkaphatsz bármit.
2021. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!