Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem a patakban, és azóta...

Elestem a patakban, és azóta fáj a csuklóm, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elcsúsztam a Cuha patakban, és amikor hátraestem, rátenyereltem egy sziklára. Azóta fáj a csuklóm, amikor feltámasztok, vagy fekvőtámaszt akarok végezni. Tudom forgatni, mozgatni, szorítani, de támaszkodva nagyon kellemetlen. Mit javasoltok? Illetve az ökölben végzett fekvőtámasz csak olaj a tűzre?

2021. máj. 10. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az biztos nem tesz jót az inszalag húzódásra. Valószínűleg a szalagok kicsit megnyúltak, ahogy rátenyereltél a sziklára. Egy darabig jobb lett volna, ha pihenteted.
2021. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami fáj, azt ne csináld. Amitől nem fáj (és mondjuk másnapra se fájdul meg), azt csinálhatod. Konzultálj a háziorvossal, hogy hova tud küldeni vizsgálatra, remélhetőleg a megfelelő szakorvos ki tudja deríteni, hogy milyen visszamaradó sérülésed van és hogyan lehet azt gyógyítani.
2021. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. máj. 10. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit kerestél te a rekord hideg áprilisban a patakban?
2021. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam röntgenen, az nem mutatott ki semmit. Viszont még mindig fáj.
2021. máj. 28. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!