Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomba adott oltás után...

Izomba adott oltás után mennyivel szabad sportolni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Érezni fogod hidd el.
2021. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Azonnal lehet, ha nem lázasodsz be. Direkt megkérdeztem oltásnál
2021. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem nagyon éreztem azt se, hogy belém szúrnak, de azért kell lennie egy regenerációs idejének, mivel csak sérti az izmot.
2021. máj. 19. 18:23
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
2es vagyok. A mozgás serkenti a vérkeringést, ami segít elszállítani az anyagokat. Tehát még jót is tesz, de ha belázasodsz akkor pihi
2021. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sérülésnek minősül és azért ilyen esetben nem jó, nem is javasolják egyből utána a mozgást, csak nem tudom hogy 1 vagy 3 nap hogy okés legyen, lényegében egy ponton szúrás éri az izmot, tehát sérül, lesérülni meg nem szeretném megkockáztatni, ha már így mehetnék edzeni.
2021. máj. 19. 18:35
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Mondom nekem a doki mondta, de te csináld ahogy jónak érzed. Nekem pont utána két nappal erős edzésem volt, semmi bajom nem lett
2021. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nyilván nem egy futás miatt kérdezem, erősen érhetik ütések is. Problémám nincs, csak a tű helyét érzem annyira, mint amennyire egy tűnek a helye érezhető úgy általában.

Tiszta gáz amúgy, ezt tanultam, csak ahol én vagyok izomba nem adunk semmit és elfelejtettem már, meg ugye sose kérdezte egy beteg sem, nem tudom én mindenbe túl aprólékos voltam mindig is, de én legalább megkérdezem amit nem tudok.

2021. máj. 19. 18:49
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Jó hogy ilyen vagy, inkább vigyázz
2021. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Mi is azonnal sportoltunk, semmi bajunk nem lett tőle. Szintén az oltó orvos mondta, hogy amennyiben lázasak leszünk, akkor pihenés, de amúgy aznap már edzhetünk ha nincs semmi bajunk.
2021. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mérek majd egy lázat akkor előtte.
2021. máj. 19. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!