Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » "A jobb térdízületi rés lat....

"A jobb térdízületi rés lat. szűkebb, az eminenciák lecsiszoltak." Mi történhetett tulajdonképpen a térdemmel?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy terdserulesem. Agyrol alltam volna fel,es ugy gondolom, hirtelen kiugrott a helyerol,majd vissza is ment,viszont egy idegszal rossz helyen maradhatott,mert meg par oran at iszonyatosan fajt,mozgatni sem birtam,majd mintha elvagtak volna,megszunt. Utana meg napokig fajdogalt,nem olyan intenziven,illetve mozgatni is tudtam mar,de erzekeny volt,illetve kicsit lilas a terdem. Ott a traumatologian nem igazan mondtak semmit,zuzodas volt rairva a zarora. Amit furcsallok,hisz nem estem,semmi ilyesmi nem tortent.
2021. máj. 21. 12:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!