Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Idegen tárgy általi sérülés....

Idegen tárgy általi sérülés. Meg fogok gyógyulni?

Figyelt kérdés
Tegnap barátommal kicsit durvábban voltunk együtt a kelleténél és használtunk segédeszközöket. Egy ponton igen fájdalmas volt, rögtön abba is hagytuk, viszont mára rettenetesen fájt a pisilés, vérzik és kicsit kellemetlen érzésem van lent. Nem nyúltam hozzá, nem piszkálom. Lehetséges, hogy megrepedtem belül? Vagy még milyen sérülés fordulhat elő? Meg fogok gyógyulni? Nagyon meg vagyok ijedve, mert sosem történt még ilyen velem. Általában mindig vigyázni szoktunk a másikra, valószínűleg nem tágultam ki eléggé és hirtelen mozdulat volt. A segítő szándékú válaszokat előre is köszönöm. 21/N

2021. jún. 16. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre így itt választ nem hiszem, hogy bárki is tudna adni. Az viszont tény, hogy a hüvely könnyen sérül, de könnyen is gyógyul. Valószínűleg el fog múlni pár nap alatt, de ha nem, akkor ne szégyellj orvoshoz fordulni, láttak ők már sokkal durvábbakat is.
2021. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1#-nek igaza van, erre senki nem tud válaszolni. Ha pár nap múlva nem leszel jobban, akkor fordulj nőgyógyászhoz!
2021. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ha nem múlik el pár napon belül, akkor orvoshoz fogok fordulni. :)
2021. jún. 17. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!