Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Két napja eltört a bokám és...

Két napja eltört a bokám és most lilulnak a lábujjaim, az baj?

Figyelt kérdés
Eltört a bokám két napja és most elilutlak a lábujjaim, de nem zsibbadnak és érzem is őket. Ez normális?

2021. jún. 17. 23:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, azt mondták, hogy ha nem zsibbad akkor nincs gond, valószínűleg csak szoros a gipsz. Köszönöm a válaszokat mégegyszer, mostmár nyugodtan alszom. Holnap megyek és lazítanak a gipszen.
2021. jún. 18. 00:04
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Jólvan, örülök, hogy sikerül megoldani! Jobbulást!
2021. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%

"CSAK"(???)


Lyézusszentf@sza


Olvass utána a szoros gipsznek, szerintem te magad vágod le utána.

2021. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%
13.te is neten doktoráltál?
2021. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mi a probléma azzal, ha jobbulást kívánok valakinek, de akkor a 40 és a 85%-osnak: ti még ennyire se voltatok képesek ;)
2021. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy veszélyes a szoros gipsz, az lepontozódik a francba, meg neten diplomázott, meg ilyenek.

Aki örvendezik annak, hogy a telefonon kapott info után (szoros a gipsz) a kérdező problémája megoldódott (nem oldódott meg, de sebaj) és nyugodtan megy lefeküdni: az is lepontozódik.


Hasznosnak lehet, hogy nem hasznos egyik sem, de szórakoztató. :))))

(igen, ez is 0% lesz pillanatokon belül, dehát ILYENEK VAGYUNK :DDD )

2021. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!