Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ma délután sikerült belerúgjak...

Ma délután sikerült belerúgjak a hűtő lábába. Csillagokat láttam, fetrengtem a fájdalomtól. Estére már így néz ki. Ráállni nem tudok, kemény mint a beton, 3× akkora mint a másik oldali. Lássa orvos?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 18. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Én megmutatnám egy dokinak.
Nem kell, holnapra jobb lesz.
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

Mozgatni tudod??

Ha nem , vagy hatalmas kinokkal jár ,akkor lássa!

Bár a vérömleny is nagy területű. Nem gondolod hogy eltört?

2021. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Eltört a csont, de nem csinálnának vele semmit, borogasd.
2021. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!! Mentek a zöld kezecskék 😉😘


Ha mozgatom, fáj nagyon, így inkább hozzá se érek, meg se moccantom, csak amennyire a járáshoz nagyon-nagyon muszáj.

Lehet, hogy eltört ott valami.

Megnézem már a hűtő lábát is, amekkorát belerúgtam...

2021. jún. 18. 22:56
 4/10 anonim ***** válasza:
En is jartam igy. De nekem teljesen fekete lett. Sajnos tenyleg eltort. :/ sokaig fog meg fajni. En is nyaron tortem el, es telen ugy nyomta a csizma, meg a cipo :(
2021. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm kedves 4. Válaszoló,a jegelés-borogatáson kívül Neked használt még valami? Az idő...🙃
2021. jún. 18. 23:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapítókkal csak csínján lehetek, szoptatom a kislányomat.
2021. jún. 18. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én nem használtam rá semmit. Ráadásul pont aznap becsíptem a derekamat is. Szóval én arra szedtem izomlazítót.
2021. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly a második ujjamat ütöttem be. Kb ilyen lett. Dokihoz nem mentem///kár volt, mert törésre fizetett volna a biztosító///

Annyit tehetsz, borogasd ecetes vizessel. Én vettem patikában zúzódásra ajánlott kenőcsöt és a mellette lévő újjal össze kell ragasztani. Bizony, elég sokáig sántikáltam, de jártam munkába, ahol 4 órát kell gyalogolni.

2021. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jótanácsokat, 8-as egy hős vagy, 4 órákat gyalogolni???? 👏👏

Mára talán icipicit jobb, színben is, fájdalomban is, de annak azért örülök, hogy nem csizmába kell beleszuszakolnom.😊

2021. jún. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!