Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap délután egy kb 3 kg-s...

Karirobi kérdése:

Tegnap délután egy kb 3 kg-s ág az élével ráesett a fejemre bal oldal a halántékomnál, van egy pukli is rajta? Ma tompán fáj a fejem két oldalt a halántékoknál és a homlokom környékén, lehet bajom, olvastam, hogy egy síelő is így járt pórul?

Figyelt kérdés
Más bajom nincs még fáj az ütés helye.

2020. márc. 24. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem elkaptad a leprát.
2020. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:
46%
Ha ott azonnal nem tört be a koponyád, (ami ezekszerint nem történt meg) akkor mi bajod lehetne van egy púpod azt ennyi. Borogasd stb. Ennyire ne legyetek élettelenek egy semmi miatt .
2020. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont a halántékom és olvastam, hogy ott kis ütésre is lehet gond. Nem tudom mi. Pontosan a kis ütés, szóval 1 méterről esett rám az a 3kgs ág
2020. márc. 24. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Attol felsz, hogy valami verrog?

Mindenesetre agyrazkodasod nem lett. Sosem szokott lenni fejfajasod neha? Mert akkor veletlen egybeeses.

Igazabol CT kellene, gondolom, kulonben senki nem tudna megjosolni.

Szerintem, ha nem hanysz, nem valami szokatlanul eros fejfajas mas tunetekkel, akkor ne felj. Ha van, aki mentot tudna hivni a neadjisten esetben, inkabb nem kockaztatnam tobb orvos, beutalo stb... jelen helyzetben.

2020. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!