Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Itthoni torna közben meghúztam...

Itthoni torna közben meghúztam a bokám mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

egyenlőre felküzdtem magam az ágyra és ki párnáztam , tettem rá vizes ruhát

van valami ami segíthet a fájdalmon ? most h fekszek nem fáj de ráálni nem merek , az akhileszem környéke fáj (bokám hátulja)



2021. jún. 19. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár napig pihentesd, borogatás, legyen felpolcolva. Ha van otthon valamilyen gyulladáscsökkentő kenőcs, azt érdemes bevetni. Csak akkor állj rá, ha muszáj, ne ugrálj! Pillanatnyilag ennyit tehetsz.

És máskor melegíts be előtte rendesen, az Achilles ín gyulladását legtöbbször ez okozza.

Hétfőn meg doki, mivel nem mindegy, hol húzódott meg. Ha valóban Achilles ín gyulladás, akkor kezelni kell, mivel hiába enyhül a fájdalom, lehetnek szövődmények, és akkor kezeletlenül hosszabb távon rosszabb lesz.

2021. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
remélem azóta elmentél orvoshoz
2021. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen... este 10 utan olyan sok orvos fogad szombaton (nem nem mentem de hétfőn megyek )
2021. jún. 20. 05:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!