Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ájulásérzet, mituán bevágtam...

Ájulásérzet, mituán bevágtam a könyököm?

Figyelt kérdés
Rohantam felfele a lépcsőn,és bevágtam a könyököm, nagyon erősen. Azon kívül,hogy fájt, csak azt érztem,hogy elsötétül a kép,és lerogytam a szőnyegre. Remélem nem tört el. Utána még imbolyogva jártam. Félek. Nekem most nem kéne,hogy eltörjön. Remélem helyrejövök. A kérdésem annyi,hogy miért éreztem azt,hogy mindjárt elájulok. Most már egy kicsit jobb.. EZ tíz perce történt.

2021. júl. 2. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen érzékeny pontot nyomhatott meg az ütés. Pihenj le egy kicsit, be is borogathatod vizes ruhával a homlokodat.
2021. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ájulásérzetet vsz. az okozta, hogy intenzív fájdalomingerre egyes embereknél a X. agyideg ingerbe kerül, ami hirtelen csökkenti a vérnyomást. Azt, hogy el van-e törve a könyököd, nem tudjuk megmondani ennyiből. Szerencsére egészséges embereknek viszonylag nehezen törik csontja, de ha nem múlik a fájdalom, akkor menj be a kórházba vele.
2021. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!