Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Clexane injekció trombózis...

Clexane injekció trombózis kialakulása ellen kihagyása?

Figyelt kérdés
0,4ml oldatos Clexane injekciót írt fel az orvosom trombózis kialakulása ellen, mivel eltört a bokám. Hasba kell szúrni napi 1x. Már 1 hónapja gipszben vagyok, és nem rég kaptam meg a járógipszet. Nagy baj ha egy nap kimarad az injekcióból? Mindennap szúrtam előtte, de tegnap elfelejtettem. Lehet belőle baj?

2021. júl. 3. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Szép a helyesírásod, bár van egy aprócska hiba!


A szöveg közepén oda az és elé nem kellene vessző! Így sajnos nem tökéletes az írásod!

2021. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem valószínű, hogy egy nap kihagyás trombózishoz vezetne.
2021. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mivel ma már beadod, így nem lesz belőle probléma. Én más miatt szúrom magam, de nemrég kellett fogat húzatnom, és előtte orvosi utasításra kellett egy napot kihagynom.
2021. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem is az írásom volt a lényeg kedves #1, de ha már így belekötsz, oda igen is kell vessző. :)


Köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 3. 23:19
 5/21 anonim ***** válasza:
“ Szép a helyesírásod, bár van egy aprócska hiba!” hmm, én pl több hibát látok, ha már mindenképpen kötekedni akarunk…de konkrétan, amit írtál oda éppen kell a vessző
2021. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is látok a tiedben, ha már mindenképpen kötekedni akarunk.. :)
2021. júl. 4. 00:41
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem, és elé nem kell vessző! A szöveg többi része pedig igenis hibátlan! Mint ahogyan az én írásom is!
2021. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért nem kell veszző, mert NEM eseményszerű felsorolás van, hanem az ÉS után kiegészítő információt ad a tagmondat. Ilyenkor NEM kell vessző!
2021. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
VESSZŐ - javítva.
2021. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Helyes a meglátásod válaszoló, az eredeti mondatban a MINDEN NAP külön írandó!


Ez viszont valóban egy újabb hiba!

2021. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!