Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mikor fog eltűnni a seb a...

Mikor fog eltűnni a seb a lábszáron? Valamivel rá lehetne segíteni a gyógyulásra?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja emeltem 1 súlyzót, és közben hozzádörzsölődött a lábszáramhoz. Ilyen sebeket hagyott. A vicc az hogy egyáltalán nem fájt és nem is vérzett, abszolút felületes "sérülés". Mégis, hónapokkal később is elég látványos nyoma van. Lehetne valamit tenni, hogy eltűnjön a seb? Valami krém esetleg segítené a gyógyulását?

Kép róla: [link]



2021. júl. 4. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Etkezz rendesen.


A gyogyulast nagyon massal nem tudod befolyasolni

2021. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ennek már megmarad a helye, ott olyan vékony a bőr ha sérül is, csúnyán hegesedik.

Nekem az összes nagyobb, mélyebb seb egy barna heget hagyott maga után.

Bepanthen vagy Panthenol ha van kéznél azzal kenegetheted hátha lehámlasztja valamennyire.

2021. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a vércukrod? Mérted mostanában?
2021. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan halvanyabb lesz, de nem tudod felgyorsitani.
2021. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egészségesen étkezem, viszont azt nem tudom hogy a vércukrom mennyi, vagy hogy hogy kell megmérni. Köszi, ma veszek Bepanthen krémet.
2021. júl. 5. 08:46
 6/6 anonim válasza:
Volt ilyen sérülésem nekem is. 1-1,5 év kellett ahhoz, hogy elmúljon a barnaság. Állítólag azért ilyen lassú, mert azon a területen nem olyan jó a vérkeringés. Fontos az is, hogy ne érje UV-fény, mert akkor örökre barna marad. Én ragtapaszt tettem oda, ha rövidnadrágban járkáltam nyáron.
2021. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!