Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Borotva vágás hagyni fog heget?

Borotva vágás hagyni fog heget?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeséget csináltam és rettenetesen megbantam de nagyon felek hogy észreveszi valaki, ez hagyni fog heget, mennyi idő a gyógyulás kép lent

2021. júl. 5. 11:53
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
2021. júl. 5. 11:53
 2/22 anonim ***** válasza:
Talán vadhús nem lesz rajta, de nyomot hagyni fog.
2021. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csík a bokámnál (már heg), úgy kb szeptember óta, nem úgy néz ki, mint ami el akar múlni. De már kezdem megszokni 😃
2021. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Basszus basszus nem hagyhat heget megbolondulok ha ez ott. marad vagy valaki észreveszi
2021. júl. 5. 12:00
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
4: hát erre szokták mondani, hogy ELŐTTE kellett volna meggondolni....
2021. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Minek vagdosod magad, ha annyira zavar?
2021. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy megbantam hülye voltam nem baszogatast kértem hanem segítséget lapozz tovább ha nem tetszik inkább írd le hogy szerinted van e rá esély higy nyom eltunik
2021. júl. 5. 12:39
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
leírtuk, hogy nyomot hagy. Nem tudom, mit kéne írni...??? Hitegetni téged, hogy á, dehogy, mindjárt holnapután eltűnik...?? Akkor boldog lennél...????
2021. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ó, jaj! Még fiatal vagy és nem mély. Még egy kis égés sérülésnek is elmegy, bárhol megsérülhetünk. Lehet kapni patikában kenőcsöt, ha városi vagy könnyebb dolgod van.

De a lelki fájdalmad visszatérhet ami miatt ezt tetted. Szívesen küldök neked egy cikket ezzel kapcsolatban segítség képpen.

2021. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9es köszönöm szépen megköszönném azt a cikket
2021. júl. 5. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!