Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Borotva vágás hagyni fog heget?

Borotva vágás hagyni fog heget?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeséget csináltam és rettenetesen megbantam de nagyon felek hogy észreveszi valaki, ez hagyni fog heget, mennyi idő a gyógyulás kép lent

2021. júl. 5. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Rengeteg cikk van a neten, "falcolás", vagdosás, self-harm, önsértés keresőszóval találsz!


Pl:


[link]


[link]


[link]

2021. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. júl. 5. 13:11
 13/22 A kérdező kommentje:
Igazság szerint anyukám pszichológus és 24/7 ez jár a fejembe hogy mennyire megbantam gondolkodom rajta hogy beszéljek vele de félek hogy máshogy nézne rám
2021. júl. 5. 13:12
 14/22 anonim ***** válasza:

És mi váltotta ki nálad ezt konkrétan...???


Nem jó a kapcsolatod a szülőkkel...? Ráadásul ha pszichológus, akkor hogyhogy nem vette észre, hogy valami nem stimmel nálad...???


Én tuti beszélnék az anyámmal... Őszintén....

2021. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Egy par hónapja is voltam ezzel problémáim legtöbbször nagyon erős szorongás vagy nem is tudom mit éreztem és olyankor csinaltam de abba hagytam aztán nem csinalzam egy jó darabig büszke is voltam aztán sok dolgot csináltam amit megbántam főleg baráti kapcsolatokkal és egyik este ramirt barátnőm hogy mennyire szarul esett neki amit csinaltam pedig nem nagyon csinaltam semmit meg még egy pár sorba ecsetelte ezt és olyan szarul éreztem magam hogy ugyvoltam vele hogy majd ez segít abba a pillanatba megbantam de éjszaka volt én meg fáradt voltam tudom ez nem indok rá
2021. júl. 5. 13:28
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem vele élek így nem látta
2021. júl. 5. 13:29
 17/22 anonim ***** válasza:
apáddal élsz? Vele se jó a kapcsolatod?
2021. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen vele élek jó vele a kapcsolatom annyummal kicsit viharosabb de vett egy házat úgy higy pár hónap és vele is élek majd
2021. júl. 5. 14:10
 19/22 A kérdező kommentje:

[link]

Na nézzétek milyen szépen gyógyul, mit gondoltok így már könnyebb meg mondani hagyni fog e heget?

2021. júl. 7. 13:33
 20/22 anonim ***** válasza:
Tevis látod h ott vannak a rózsaszín nyomok...
2021. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!