Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bal lábközépcsont repedésem...

Bal lábközépcsont repedésem lett, munkahelyi baleset miatt. Mennyi idö még rá tudok allni, mikortol lehet terhelni?

Figyelt kérdés

Doki csak annyit mondott, hogy pihentessem, jegeljem, meg ha nem javul, menjek vissza szakrendelésre.


Szerencse, nem szerencse 2het mulva mennénk nyaralni. Igyekszem felépülni😊


2021. júl. 24. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
A lényeg hogy a dokit nehogy megkérdezd erről!
2021. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az baj hogy kerdezem vagy sem, hanem hogy alapbol nem irt egyertelmüt a zarojelentesre...


Ha ugy irja, ket het, ha addig panasz van, menjen be a rendelöbe. Igy oké lett volna, de semmi. Nem volt meg ilyen balesetem, honnan tudjam🤔

2021. júl. 24. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mit írt le?
2021. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

,,pihenés, kímelet, sz.sz.fajdalomcsillapítás, lokális hütés, jegelés.

Panaszok eseten kontroll traumatologia szakrendelesen 8-12ora között."

2021. júl. 24. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik lábközépcsont? Az van, hogy pihentetni kell, terhelni nem szabad, mert bár nem tudjuk milyen repedés, de eltörhet és akkor el is mozdulhat akár. Lényeg az is, hogy a panaszok enyhülnek-e vagy fokozódnak. Egy traumatológiai konzílium és röntgen nem ártana 2 hét múlva, különben honnan lehetne tudni javult-e.
2021. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kérdésnél ki írtam, hogy a bal lábamnál. A kisujj tól a boka fele. panaszok nagyon nincsenek, mert a héten nem terhelem. ágyat nyomom. De nem fáj.
2021. júl. 24. 12:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem lábközépcsont törésem volt, szintén a bal lábamon. Három hét fekvőgipsz után újra a régi volt.

Neked "csak" repedt, de ebben a 2 hétben szerintem jobb, ha kíméled. :)

2021. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is fogok vele szaladgálni😊
2021. júl. 24. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!