Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lesz nyoma? vágás

Lesz nyoma? vágás

Figyelt kérdés

Nagyon megbántam hogy megcsináltam, ez volt a 2. de ez az előzőnél durvább. Körzővel csináltam, de megbántam nagyon.


[link]

[link]


Légyszíves olyat ne írjatok hogy nem kellett volna, mert már én is tisztában vagyok vele.



2021. aug. 8. 22:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én értem, csak az a baj hogy még kiskorú vagyok és egyedül nem mehetek el pszichológushoz, anyával pedig épp az előbb vesztem össze hajnalban… Nem tudom hogy takarjam el, hogy ne vegye észre mert, múltkor is volt pár ami vérzett kicsit de nem konkrét az összes. Csak most nagyon ideges voltam es megtörtént, úgy éreztem összeomlok, és miután megtettem meg is bántam..
2021. aug. 9. 04:50
 12/13 A kérdező kommentje:
Élőben amúgy sokkal jobban látszik mint a képen:/
2021. aug. 9. 04:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Apukáddal mi van, neki nem tudsz szólni, hogy segítségre van szükséged? Iskolapszichológushoz nem tudsz elmenni (persze majd csak ősszel)? Ofőtől segítséget kérni? Addig esetleg egy barátnőd (ha van) anyukáját megkérheted, hogy egy kis lelki támaszra van szükséged és beszélgethetnél-e vele, röviden fölvázolva a helyzetet hogy pszichológus kéne, de valahogy ki kell húznod szeptemberig. A gyerekorvoshoz is elmehetsz anyu nélkül is, ő is elirányíthat tb-re pszichológushoz, meg elmondhatja, hogy milyen ingyenes lehetőségeid vannak.


És tényleg nem valószínű, hogy ennek maradandó nyoma lesz. Csak most be van gyulladva kicsit, de el fog múlni. Kívánom, hogy múljon el minden bajod úgy, ahogy ezek a karcolások fognak eltűnni.

2021. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!