Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sok vágás, égetés nyoma...

Jeverezi kérdése:

A sok vágás, égetés nyoma mikor fog elmúlni a lábamról? Nagyon fontos SOS!

Figyelt kérdés

Sajnos többször is előfordult hogy gyertyalángon felforrosított vasat nyomtam a lábamhoz és felhólyagosodott. Többször pedig borotvapengével vágtam meg a lábamat egymás alatt rengetegszer (Tizenhat jól látható lilás csíkú heg van a bal lábamon, és három nagy kerek folt az égetéstől)

Ami zavar azok a csúnya lilás hegek a lábamon. A pszichiáternőm mondta hogy nyáron hogy fogok rövid nadrágban lenni vagy strandra menni? Neki is alig mertem megmutatni és lekiabált arra mutattam csak meg. Arra nem is gondoltam hogy nyáron rövid ruhákban szoktam járni ahol látszódik a lábam. Szóval nem akarom hogy h*lyének nézzenek ezért gyorsan valami technikát adjatok amivel eltűnnek a hegek fél éven belül!!!


S.O.S. Nagyon meg vagyok ilyedve hogy nem múlnak el rondák és arra emlékeztetnek hogy milyen kegyetlen vagyok a saját szeretett testemmel!!!



2017. dec. 19. 17:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, de max halvanyodni fog, teljesen elmulni soha. Esetleg elmesz nyaron dolgozni, gyujtesz penzt es lezerezteted.
2017. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Labrol nem igazan tunik el. Nekem a kezfejem oldalan volt egy nagyon durva egesi serulesem, a heg is hatalmas, kituremkedo volt. Ennek mar egy eve, mara semmi se latszik belole. Ellenben a karomon minden apro seb lathato. Nyilvan, amelyik bor teruletet a legtobb surlodas eri, az,, kopik,, legjobban.
2017. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlnak el teljesen :'(

Talán ha valamit akarsz, akkor a bőrgyógyásznak tudod megmutatni, hátha ad rá valamit!

2017. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%

A pszichiáterek nem kiabálnak.

Kamu az egész amit írtál.

2017. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
27%
Sosem fognak elmúlni, a hülyeséged nyomát már egy életre viselni fogod, gratulálok.
2017. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
1-es! Nem szeretném lézereztetni mert az káros szerintem de köszönöm a választ!
2017. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
12%
És ha esetleg sokat dörzsölöm akkor kopik? vagy nem értem a kézfejrúől miért tűnik el innen meg miért nem.
2017. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%
3-as! Bőrgyógyászhoz minek menjek? Hülyének nézne
2017. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
18%
4-es! Az enyém kiabál és nem kamu az egész amit írtam.
2017. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
18%
5-ös! Aha csak mondom hogy 4-5éves hegeim is alig látszódnak igaz az jól elrejtett helyen van szóval az nem is zavart. De ezek nyáron látszódanni fognak szerintem ha nem csinálok valamit. Nem akarok még strandra is hosszú gatyába menni -.-
2017. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!