Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A Bokám bevérzett mert rosszul...

A Bokám bevérzett mert rosszul léptem,mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Foci közben rosszul léptem és 2 napig nem bírtam rá állni. Röntgen törést nem mutatott. Mostmár futni is tudok az eset után 1 hónappal. Viszont amikor fekszem és a bal lábamat oldalra fordítom és a bokámra terhelem akkor olyan mintha kiakarna ugorni, ez kehet szallagszakadá? Valakinek hasonlo?

2021. aug. 9. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehetett a gond, hogy rosszul léptél.
2021. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szalagszakadás nem lehet, mert egyrészt nagyon-nagyon fáj, másrészt látszott volna az RTG-n. és műtötték volna. Azt el tudom képzelni, hogy a boka szalagod megnyúlt, és időnként fáj a sérülés miatt.

Szerezz be vagy Diclofenc fájdalom csillapító zselét (patika), vagy pedig lóbalzsamot (drogéria) esetleg fekete nadálytő krémet (patika & drogéria), és azzal masszírozd, de mindig a szív felé.

Használhatsz fáslit is, mert az jobban tartja a bokád.

2021. aug. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!