Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat legalul jobb...

Mitől fájhat legalul jobb oldalt a hátam?

Figyelt kérdés

Fel sorolom, én mikre gondoltam. Rendszeresen edzek, nagy súllyal, viszont a fájdalom előtte pár nappal kezdődött tehát az ki love,viszont volt már, hogy attól fajult meg. Jártam személyi edzohoz de o azt mondta, jó a technikák és vizsgaltassam ki inkább, lehet valami más probléma van. Ki lett. Semmit sem találtak.

Rendszeresen szokott fájni egyébként de mindkét oldalt,nem értem most miért az egyik oldalt.

Ha sokat ülök nem tesz neki jót azt érzem. Nem reg 12 oraban dolgoztam, pont hideg szeles idő volt és nagyon fáztam. Gondoltam rá, hogy talán felfaztam. De nem fáj ha pisilek és csak a hátam jobb része fáj tehát szervi probléma nem lehet.

Illetve nagyin szorongok bizonyos helyzetekben. Stresszes vagyok. Talán emiatt is gondoltam.

Nem jó, ha fekszek egesznap vqgy ülök. Nem tudom, mitől lehet és mi lenne rá jó, edzeni szeretnék ma menni, nyújtani nyújtottam re nem 3rzem hogy az jó lenne neki. Ki mit gondol?



2021. aug. 19. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!