Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek elfertőződhetett?

Szerintetek elfertőződhetett?

Figyelt kérdés
Pont egy hete vágta el egy üvegdarab a lábamat és végülis kivágott egy darabkát a bőrömből szóval elég széles seb keletkezett de nem mély szerencsére. Nyaraltam pont így csak vasárnap tudtam megmutatni orvosnak, ott lekezelték +kaptam tetanuszt is. Mindennap néztem, mert hipochonder vagyok, szóval lefertőtlenítettem naponta és kentem azzal a krémmel amit a sebész ajánlott. Azt mondta 5 napig ne érje víz, addig úgy fürdöttem hogy azt a részt kihagytam a lábamon. Na de ma végre letusoltam normálisan mert tegnap este már úgy láttam rendben lesz a seb. Hát ma fürdés után nézem és a szélén ilyen fehér cucc van lehet genny… pirosság nincs csak minimális az egyik oldalon, fájdalom nincs, sebszéleken nem éreztem melegséget, lázam sincs. De az a fehér cucc igen és ez új. Lehet elrontottam azzal hogy víz érte? Szerintetek elfertőződött? Ha látom hogy rosszabbodik elmegyek a sebészetre megnézetem holnap délelőtt…

2021. aug. 21. 00:00
A kérdező szavazást indított:
elfertőződhetett, irány az orvos
szerintem nincs baja, várj még vele
4 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:
Na most este bekentem a krémmel, utána pár órával ránézek mondom, hát bele is ragadt a ragtapasz a sebbe és leszedte a vart… gondolom ez nem a legjobb hír. a genny a var alatt is van sajnos. Szóval holnap irány a sebészet:(
2021. aug. 21. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!