Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csütörtökön műtötték de ma...

Kikicsajxi kérdése:

Csütörtökön műtötték de ma jobban fáj mint tegnap? Lehet fertőzés?

Figyelt kérdés
Csütörtökön elvágtam a kezem a gyros vágó késsel ( mutató új, teljes szalag elvárás,műtötték,pénteken haza kellett jönnöm (itthon tartós beteg gyermek) ma voltam kontrollon azt mondták rendbe van szépen gyógyul. Van a sebbe egy cső abba kaptam valamit de azóta nagyon fáj. Algopirint mellett is. Tegnap nem fájt ennyire. Lázam nincs. Antibiotikumot szájon át is szedek. Gond lehet szerintetek vagy ez normális. (Nagyon félek a fertőzêstől mert szennyezett kés volt) Elég-e ha a reggeli kontrollra elmegyek vagy menjek most? Fájdalom; kicsit csípő és égő érzés 10ből 8ra saccolom

2021. aug. 28. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak valamilyen fertőtlenítőszert kaptál. Normális, ha fáj, elég, ha reggel mész.
2021. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kezeim hidegek fázom is de 36,5a testfőm
2021. aug. 28. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 ez nem feltétlenül függ össze a sérüléseddel. Nincs semmi bajom, de nekem is hidegek a kezeim, én is fázom a lakásban, mert hűvös van és nincs fűtés.
2021. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szeded a gyógyszert, így nem lesz gond, pár nap és elmúlik a rossz közérzeted. Az ujjad valószínűleg sokáig fog gyógyulni.
2021. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ami aggaszt az az hogy ma 3napja műtötték 6kor bevettem egy algopirint ami nem hatott úgyhogy 10kor egy panaszolt az sem hatott ☹️ aludni nem tudok. Égig viszont nem fájt ennyire
2021. aug. 28. 22:32
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azt egy panadol el tudja mulasztani, gondolom be is van kötve, az nyomja az idegeket, ujjban abból sok van.
2021. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!