Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a vállam hónapok óta, ez...

Fáj a vállam hónapok óta, ez normális?

Figyelt kérdés

Nyilván nem normális.

Tavaly még kettlebelleztem, aztán novemberben bezárták a termet. Júniusig nem csináltam semmit. Kb. tavasszal kezdődött a fájdalom. A covid miatt ugye orvoshoz menni nem lehetett ilyesmivel.

Júniusban visszamentem sportolni, de ott már edzésen nem bírtam a fejem fölé emelni a legkisebb súlyt sem.

Elmentem manuálterápiára, de nem igazán segít. Eddig háromszor voltam, havonta egyszer. Folyamatosan fáj, kisugárzik alkarba, csuklóba. Reggel háromkor ébredek mert addigra teljesen elmerevedik.

Diclac és Phenylbutazon kenőcs nem használ.

Méhméreg kenőcs és a jég néhány órára rendbe teszi, de aztán elölről kezdődik.

Néhány nap múlva megyek a következő kezelésre, ami eddig nagyon fájt. Kapok általában házi feladatot, de ha fáj, akkor a kutyának sincs kedve tornáztatni.

Ne legyek türelmetlen?

51/N



2021. szept. 7. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Extra dózisú kurkumát kellene szedned. Nekem is volt hasonló bajom, kellett egy idő, hogy érezzem a hatását, de bevált.
2021. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Befagyott váll szindrómának olvass utána.
2021. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a kurkumát megpróbálom, köszönöm. Amúgy már a húsevésről is lemondtam, mert legutóbb a talpi bőnye gyulladásomnál mintha segített volna (plusz a fenilbutazon).
2021. szept. 7. 13:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Kurkuma az én esetemben nem jött be, szteroid tartalmú injekció és gyógytorna segít. Már nem fáj, csak bizonyos mozdulatokra.
2021. nov. 10. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!