Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállamban rotátor szakadás...

Vállamban rotátor szakadás történt, nincs mütve, csak kezelve, nagyon erős a váll- és karfájdalmam, milyen gyszer használ, ami erős?

Figyelt kérdés
Pár éve történt, hogy nagyon csúnya sérülést szenvedtem és elszakadt a vállamban több kis inszalag, a csont is megsérült! Amikor lehetett kaptam rá kezelést, az utóbbi időben elmaradt a virus miatt! Sajnos már nem tudom, hogy milyen gyszert használjak, mert szinte semmi nem akar használni.Próbálom kimélni, jegelni, de sajnos úgy érzem, mintha az idegszálak is fájnának, egyszerüen elviselhetetlennek érzem, éjszaka nem tudok miatta aludni, gyenge! Bármilyen jó tanácsot, ötletet szivesen veszek, mert a fájdalom elviselhetetlen!

#vállfájfalom2
2021. szept. 8. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb fájdalomcsillapito a tehermentesites/nyugalomba helyezés.

Háromszögkendovel vagy valami hasonlóval kösd fel a karod.

A szájon át beveheto gyógyszerek meg nem jók erre(max opiatok mint a tramadol, de az meg már túlzás).

2021. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fizikóterápára jártam, ott olyan kezelést kaptam a vállamra, hogy a kötszerbe volt benne a fájdalomcsillapító, de már az első kezelés után úgy felment a v.nyomásom és olyan piros lett az arcom, azt hittem agyvérzést kapok. Javasoltak Xilox-ot, és a szokásos fájd.csillapitókat, de semmi nem használ. Idegfájdalomra vettem a NEURÓ vitamint,hát szinte semmit nem vettem észre tőle!!!
2021. szept. 8. 10:51
 3/4 Feco84 válasza:
Szia,mi lett vele azóta?
2022. febr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta sem változott a fájdalom, minden időjárási frontra érzékeny vagyok továbbra is, hogyha kicsit többet használom, akkor bedagad és emelni sem tudom. Ami még a legrosszabb, hogy azon az oldalon nem tudok aludni, mert nem fekhetek rá!A gyszer szinte semmit nem hat, a gyógykrémek addig használnak, amig el nem száll az erejük!!!
2022. márc. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!