Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rosszul forrt össze a csont ?

Rosszul forrt össze a csont ?

Figyelt kérdés

Le vettem a gipszet itthon mert holnap szedték volna a kórházba és nem akartam szaladgálni ennyi miatt

Ahogy le vettem láttam hogy ugyan ugy néz ki a kezem mint amikor el tört a kis ujjam kezfej csontja be sem tudom hajtani és görbe is

Ilyenkor újra el törik vagy mit csinálnak vele ?



2021. szept. 30. 15:35
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
90%
Általában gipszlevétel előtt csinálnak röntgent, vagy utána, kontrollálni kell pont ilyen problémák miatt. Nem biztos, hogy rosszul forrt ösze, lehet túlzott csontosodási folyamat, de ehhez is orvosi vizit szükséges.
2021. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"nem akartam szaladgálni ennyi miatt"

Pont ezért kellett volna vissza menni. Vagy műtét után a varratokat is otthon szednéd ki?

De mivel holnapra van időpontod, el tudsz menni, és a lebaszás után megcsinálják a kontroll röntgent.

2021. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de eszed neked se sok ha nem mész el. Megröntgeneznek, konzultálnak veled, hogy hogyam tudod rehabilitálni, mit kell tenned a következő hetekben. "Semmiségért" rohangálni, gratulálok.
2021. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!