Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szalagszakadásnak/sérülésnek...

Szalagszakadásnak/sérülésnek mik a jelei? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma elestem betonon és megütöttem az egyik térdemet a külső oldalán. Semmi komoly nem történt, tudtam vele menni meg mindent, ahogy most is. Viszont bizonyos mozdulatokra picit fáj és mintha hátul és oldalt húzódna. Kívülről nem látszik semmi, de kicsit parázok, hogy nehogy porcleválás vagy szalagszakadás legyen. Annak komolyabb tünetei lennének? Akkor ráállni is alig bírnék?

2021. okt. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szalagszakadás kegyetlenül feldagad, szinte azonnal.
2021. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan dél körül történt és nem látom dagadtnak, csak hátul/oldalt húzódik ha megyek. De akkor ezek szerint megnyugodhatok, törés/szakadás vagy valami hasonló komolyabb dolog nem lehet. Ilyennel az orvos valószínű akkor csak kiröhögne.
2021. okt. 5. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szalagszakadás nem ütésre keletkezik. Valószínű, hogy egy kicsit megzúztad.
2021. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy megzuzodott a terded vagy meghuzodott, ha belul faj eleg eselyes a huzodas mert ott egy hajlito szalag van😅 ha elszakadt volna nem jarnal tul boldogan, es ahogy irtak elegge feldagad, barki latja ha ranez igy te is lathatnad. Par napon belul elmulik esetleg egy het, ne eroltesd tul😁 jobbulast👊🏻 ( ha a terded fajna, csak erzed hogy maga a terdkalacs faj-e akkor érdemes borogatni)
2021. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!