Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a tèrdkalácsom aztán...

Kiment a tèrdkalácsom aztán egy 10-15 perc után vissza ugrott. Voltunk doki ott annyit mondott hogy tele van vizzel meg hogy be kell gipszelni pár napra. Kaptam inekciót amit magamnak kell beadnom ebben a pár napban. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Már eltelt 3-4 nap ès mèg mindig faj ès nem tudok ráállni egyáltalán. Azt mondta az orvos hogy ha valami polcoljam fel. De nem bírom mert ha magasra teszem fáj ès zsibbad. Meddig fog fájni mèg?kb hány napig fájt másoknak?

2021. okt. 25. 03:20
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Egy ficam nem gyógyul meg ilyen gyorsan, ez még teljesen természetes. Valószínűleg a belső oldalszalag is elszakadt, mert ennyit nyúlani nem tud. Egyébként teljesen eset függő, majd a kontrollnál lehet hogy többet tud mondani az orvos.
2021. okt. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm. Mèg nem volt hasonló sèrülèsem sem, kicsit megijedtem hogy nem akar javulni.
2021. okt. 25. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!