Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha egy hete leptem felre a...

Ha egy hete leptem felre a lepcson, bemehetek a Baleseti Korhazba kivizsgalasra holnap, szombaton?

Figyelt kérdés

Volanbusz lepcsojen rosszul leptem le, lefele menet, a terdem hatalmasat reccsent foldet ereskor, csipocsontom is belesajdult, egesz combom fajt. Aztan azota is alig birok jarni, aludni. Ma eloszor tudtam kapaszkodas nelkul WC-re leulni. Gugggolasrol, terdelesrol szo sem lehet, cipomet alig birom felvenni. Baromira fel volt dagadva, most felere mar lement a kemeny duzzanat. Nyugalmi allapotban, fekve is faj meg most is.


Vagy csak olyan baleset miatt lehet odamenni, a Fiumei ut 19-be, ami aznap tortent?


Eddig, egy hetig videken voltam, azert mennek csak most.

Itthon volt a TAJ kartyam, nem volt nalam.


2021. okt. 29. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

El fognak látni, de úgy leb.anak (teljesen jogosan), mint a pengős malacot.

Ha bajod van, akkor talán nem otthon kellene várni egy hetet, hanem eltakarodni az orvoshoz. És akkor utána csodálkoznak az ilyen emberek, ha bunkók velük az orvosnál...

2021. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Aha
2021. okt. 30. 09:55
 13/18 anonim ***** válasza:
Sikerült bemenni?
2021. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én 10 ora hosszat reggelizek,még nem.
2021. okt. 30. 16:22
 15/18 A kérdező kommentje:

Megjottem,negy orat voltam ott.!!



Semmi gond nem volt belole,hogy egy hete volt a baleset!


Allitolag nem a lepcson leeses miatt volt a baj,hanem porckopas es tulterheles, 60 ml sargafolyadekot szivtak le,bekototttek. Kedvesek voltak.

Nem tudom,mert az utobbi idobe amugy terdemnek nem volt baja,nem is sportoltam sokat,sot,inkabb kevesebbet, es az eses ota fajt a terdem es volt feldagadva,mindegy....

2021. okt. 31. 02:19
 16/18 A kérdező kommentje:

Este hat -het fele indultam es ejjel egyre ertem haza.

Fiumei utrol atiranyitottak Merenyibe,mert oda tartozom,ezert haza kellett jonni terkepen megnezni,hogy hol van. (Nincs okostelefonom. )

2021. okt. 31. 02:21
 17/18 A kérdező kommentje:
A Merenyi nagyon modern hely volt,a rontgen is olyan modern volt,hogy csak na,le se kellett vetkozni!
2021. okt. 31. 02:22
 18/18 A kérdező kommentje:

Kerjek porcerositot az ortopedian...

Melyik a jo?

Egyszer béres porcot irtak fel nekem,semmi hatasa nem volt,fel evig szedtem a javasolt negyed ev helyett pedig.

2021. okt. 31. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!