Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fájhat a térdhajlatom?

Miért fájhat a térdhajlatom?

Figyelt kérdés

Hónapok óta fáj a térdhajlatom a jobb lábamon. De nem állandóan, csak ha ülök, vagy fekszem, de amikor felállok, akkor pár percig alig bírok a lábamra állni annyira fáj, sántikálok pár métert, aztán úgymond bejáródik, és nincs semmi panaszom.

Tornázni is tudok menni, ott nincs semmi problémám. Sétálok akár kilómétereket is.

Voltam orvosnál, nem talált semmit. De miért fáj akkor?

Tegnap például amikor felálltam majdnem összerogytam. Erőt vettem magamon, vártam pár percet, óvatosan terheltem, aztán közlekedtem mintha semmi nem történt volna.

Nem értem.


2021. nov. 15. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátul? Duzzadt?
2021. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátul. De nem duzzadt egyáltalán. Már legalább fél éve szenvedek vele.
2021. nov. 15. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Baker-ciszta? Bár az legalább egy kicsit szinte mindig duzzadt.
2021. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most megkértem férjemet, hogy nézze meg, hasonlítsa össze a két lábamat. Nyomkodta, nézegette, nem látható és nem tapintható semmi.
2021. nov. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!