Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Izomgyulladás, pecsípődés...

Izomgyulladás, pecsípődés mindig ugyanazon a helyen az lehet krónikus betegség?

Figyelt kérdés
A hátamnak a bal oldala szokott megfájdulni, kb a lapockám alatt. Ez egy ideje pár havonta előjött, eddig 2-3x. Mindig valamilyen nehéz fizikai munka után jelentkezik. Most bevittem a kezemben kb 4-5 köbméter hasigatott fát. Lehajoltam vagy guggoltam és megszedtem a kezem, de mindig csak a jobb kezemben vittem (ez nemtudom baj-e). Aztán tegnap volt egy kis betonozás, az se segített rajta szerintem. Ma hajnalban meg arra keltem hogy nem tudok megmozdulni úgy fáj a hátam. Mindkét oldalra fordulás, valamint előre még jobban erős fájdalommal ment csak a felülés. Gondolkodtam hogy ha ígymarad akkor biztos nem megyek dolgozni. Nem is bírtam visszaaludni, és másfél-két órát jajjgattam meg kerestem azt a pozíciót ami legkevésbé fájdalmas (nem volt ilyen). Aztán javult reggelig és elmentem, ott meg tűrhető volt, csak mikor leültem pihenni akkor volt rossz. Most délután bevettem egy fájdalomcsillapítót és valamennyire segít de nem múlt el teljesen. Máskor ennyire nem fájt ez a húzódás. Szerintetek van rá esély hogy ez mostmár mindig elő fog jönni nálam időközönként? 26 éves vagyok, egészséges életet élek, fizikai munkát végzek, ez pont nem hiányzik. Milyen tanácsokat tudtok mondani? Előre is köszi.

2021. nov. 25. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátcsigolyáknál fellépő porckorong sérvre utal, amihez társulhat ideggyulladást okozó vírusfertőzés is. Voltaren Cataflam segíthet.
2021. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ez a sérv elmúlik magától vagy műteni is kell?
2021. nov. 25. 18:37
 3/3 anonim válasza:
Helló, alakult valamilyen irányba a hátfájásod? Hasonló korú vagyok, és szinte ugyan azok a panaszaink. Segített valami? Kivizsgáltak?
2022. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!