Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Visszategyem a fülbevalót?

Árvácska :) kérdése:

Visszategyem a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Karácsonykor kaptam egy gyönyörűséges bedugós Swarovski fülbevalót a nagynénimtől. Nagyon sokat jelent nekem és szeretném hordani. Viszont, ma már ki is vérzett tőle a fülem és begyulladt. Eddig csak egyetlen fülbevaló volt a fülemben amit születésemkor kaptam és az lógós arany. A Swarovski-t már nem merem visszatenni, viszont a másikat visszategyem addig?
2021. dec. 29. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

ha azért aggódsz, hogy be fog nőni a lyuk, ne aggódj. nekem lassan 2 éve nincs benne fülbevaló, múltkor kipróbáltam, hogy bele megy-e még és simán belement

szóval szerintem “pihentesd” a füled egy kis időre

2021. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem 2, hanem legalább 8 éve nem tettem fülit 2. És 3. Lyukba. Nem forrtak össze. A harmadikat egy hegyesebbel kellett megnyitni, picit hártyás lett, de még se éreztem. Csak elsőre nem ment vastag át.


Szóval nyugodtan pihentesd. Vegyel oxycort sprayt pl, kezeld is

2021. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fertőtlenítsd le és hagy pihenni kb. 4 napot.


Valószínűleg nem bírja a szervezeted azt ami nem arany (az arany semleges fém) de az is lehet hogy csak valami baci volt rajta.


Tehát : ha vissza szeretnéd néhány nap múlva tenni, akkor előtte Fertőtlenítsd le a fülbevalót is.


Oxycort tökéletes.

2021. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha újra gond lesz, akkor sajnos bele kell törődnöd, hogy allergiás vagy.
2021. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként visszateheted most is az aranyat csak tényleg, előtte fertőtlenítsd kezed, füled, fülit! :-)
2021. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy az új fülbevalót csak 14 napig lehet visszacserélni. Nem kísérletezhetek vele. Akkor ne is fülbevalót válasszunk helyette? :(
2021. dec. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!