Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek eltört a nagylábuj...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Szerintetek eltört a nagylábujjam?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt sikeresen ráejtettem az egyik súlyzót a nagylábujjamra. Azóta enyhén fáj, be van lilulva, és egy nagyon kicsit dagadva. Mozgatni tudom, de lassabb sebességgel csak, és közben érzem, hogy kicsit zsibbadt, meg fáj is. Járás megy, csak néha-néha ha jobban ráterhelem magam, fáj. De maga a fájdalom abszolút nem extrém, tűrhető.


Szerintetek eltört a lábujjam, vagy csak egy zúzódás lehet? Nem szeretnék fölöslegesen a kórházba szaladgálni vele a covid miatt, de azt sem szeretném, ha ártanék azzal, hogy nem kezeltetem le, ha véletlen tényleg törés. Én úgy gondolom, ha törés lenne, ennél azért jobban kéne fájnia, de még életemben nem tört el semmim, így fogalmam sincs a dologról.


[link]



2022. jan. 24. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Azonnal orvoshoz kell menned vagy kórházba. Ez nagyon csúnyán néz ki.
2022. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Tuti el van törve
2022. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen nézesd meg orvossal, és igyekezz nem ráterhelni addig sem.
2022. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
És írd majd meg, hogy mi lett.
2022. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mi helyzet?
2022. jan. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony törés, enyém is ilyen volt, csak fél lábfejem feketés lilás, nem kell orvos, mert semmit nemtud vele tenni, max, ha nyílt törésed lenne! Nekem 2 hét, betegácsi itthon, és kímélés, felpocolás, pár nap, és nemfog már fájni sem!
2022. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltál orvosnál, mi történt azóta?
2022. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mentem végül orvoshoz egyéb elfoglaltságok miatt. 2-3 hét alatt fokozatosan jobb lett. 4 hét után már semmit nem éreztem. Most semmi baja!
2022. jún. 16. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!