Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap este lefordult a jobb...

Tegnap este lefordult a jobb lábam (magassarkúban) az út padkáról, és valamilyen varázslatos módon a nagylábujjam kezdett el istentelenül fájni. Vajon eltört?

Figyelt kérdés
Nem színeződött el, de a lábfejem fele feldagadt, és szúrást érzek a csontban, ha ránehezedek. Ma már nincs annyira feldagadva de félek, hogy így is lehet, hogy eltört.Tudom, hogy akkor durvábban nézne ki de hallottam már olyat, hogy valakinek a karja tört el anélkül, hogy bármi külső nyoma lett volna és azt is tudom, hogy nem csinálnak vele semmit a kórházban, de azért tartok a komplikációktól...

2015. nov. 6. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem várj egy kicsit, ha pár nap alatt nem javul, akkor doki, nagy bajod egyébként ettől az állapottól nem lehet, így nem kell sietni.
2015. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem tört már el lábujjam, de az olyan volt mint egy nagy lila virsli. :)Kb egy hétig fájt, naponta kétszer kenegettem, utána szépen megszűnt.
2015. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!