Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 10 évvel ezelőtt műteni...

10 évvel ezelőtt műteni kellett volna a térdemet de nem hagytam jelenleg viszont furcsa fájdalmat érzek benne lehet eddig birta?

Figyelt kérdés

10 évvel ezelőtt a térdemet műteni kellett volna egy protézis tettek volna bele de nem hagytam féltem a műtéttől, viszont egy ideje zsibbadást, szúró fájdalmat érzek a térdembe. Lehetséges, hogy eddig birta volna és már a műtét kellene? Egyáltalán segítene az még rajtam, nagyon megbántam, hogy nem hagytam megműteni de most már félek, hogy talán túl késő és att sem tudom, hol kellene elkezdeni a vizsgálatot? Házi orvoshoz mennyek?

Valahol azt olvastam akár vérrög is kialakulhat utánna és bele is lehet halni mivel pánik beteg vagyok félek, hogy ez megtörténik velem.



2022. jan. 30. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Régen is fájlalták az emberek a térdeiket, amikor még nem volt ilyen protézis, valahogy mégis eléltek.
2022. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem ezt a nem hagyom megműteni dolgot. A nagynéném is így járt. Nem akarta, most meg már nem lehet. Szenvedés minden lépés, lassan állni sem tud. Ez mire jó? Ok, nem kellemes egy műtét és nem is fájdalom mentes, főleg a gyógyulás, és ráadásul nem egy- két nap, hanem akár hetek, de akkor is jobban megéri, főleg, hogy utána visszakapod az életedet. Ha nem késő csináltasd meg a térdedet. Jobban jársz. Később nagyon fogsz szenvedni, ha most nem hagyod. Hány éves vagy amúgy?
2022. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz kapni vérrögöt, kapsz ellene injekciót.

#2 Grat az ilyen mentalitáshoz. "Me régen minden is sokkal jobb volt" Szerencsére fejlődik a tudomány és nem kell az embereknek térdfájásban szenvedniük. Azért az nem kis fájdalom, mikor már nincs ízületi folyadék. Már jó, hogy nem a ráolvasást meg az imátkozást javaslod terápiának.

2022. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3 Nem mondtam, hogy jobb, hogy nem ment, csak azt mondtam, hogy régen is volt ilyesmi.
2022. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg 26 éves vagyok.

És hol kellene elkezdeni a vizsgálatokat? Házi orvossal vagy máshol?

2022. jan. 30. 18:34
 6/6 A kérdező kommentje:

#2


Nem hagytam mert sajnos hülye voltam. Be ismerem meg kellett volna, hogy ne legyen később baj. De jelenleg szeretnék mindent meg tenni, hogy ha megmenthető még. Tudok rá menni csak a térd kicsit furcsán oldalra van csúszva ránézésre.

2022. jan. 30. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!