Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiment a bokám egy órája....

Kiment a bokám egy órája. Tudtam vele utána sétálni, de aztán annyira fájt hogy nem bírtam ráállni. Viszont egyelőre nem dagad, nem vérzett be..?

Figyelt kérdés
Felpolcoltam, jegeltem, bekentem izomlazítóval, itt tartunk most. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire lehet ez súlyos. Nagyon fáj, nem bírok ráállni, de fura mód egyelőre nem dagad és nem lilul. Ha komoly lenne, ilyen tunetek lennének? Holnap elmegyek a dokihoz vele mindenképp, de hátha valakivel volt hasonló. Köszi

2022. febr. 3. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

#8

A szalagsérülést a röntgen nem mutatja ki. Azzal "csak" az esetleges csontsérülést zárhatod ki. A CT vagy az MR szerintem praktikusabb lenne, mert ez a szalagok vizsgálatára is alkalmas. Ha van bennfentes ismerősötök a kórházba (esetleg sürgősségin), akkor lehet nem ártana előbb vele beszélni, hogy protezsáljon be egy rtg-re vagy CT-re, hogy minden kizárható legyen.

2022. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem kell itt túlokoskodni! Ahogy a mavos témát... 😂😂😂


Holnap az orvos majd megvizsgalja.

2022. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hazaért:) befásliztuk, nadálytővel kentük, megvárjuk inkább a reggelt. Az a baj hogy az ismerős dokink most félig covid részlegen van, úgyhogy őt nem szivesen zargatjuk. Reggel szakrendelésre megyünk, szerintem ott nem MR/CT-znek, de rákérdezek majd :/ flector por most lehúzta addig a fájdalmam, úgyhogy inkább kibírom az éjszakát. 19 vagyok egyébként
2022. febr. 3. 20:51
 14/19 A kérdező kommentje:
Valóban, majd a doki :D de köszi, hogy írtatok! Szép estét :)
2022. febr. 3. 20:51
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

#12

Csakhogy ezzel kapcsolatban magam rendelkezem személyes tapasztalattal, míg a MÁV-os kérdést magam nem teljesen láttam át és az érintett rokonaim sem voltak mindennel tisztában. A kettőt ne keverjük össze!


#13 (kérdező)

Azt megértem, hogy ily módon nem szerencsés őt úgymond zaklatni. A szakrendelésről az orvos úgyis tovább küld (röntgenre is beutaló és időpont szükséges vagy a szakorvos közvetlen küld be, amit a CT esetében is megtehet). Már csak néhány óra és minden kiderült.


#14 (kérdező)

Neked is szép estét!


Úgy általában!

- remélem, hogy az eredményt megírod

- mielőbbi jobbulást

2022. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem másnap reggelre lett lila és duzzadt.
2022. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azóta voltál orvosnál? Mit mondott?
2022. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Röntgenre küldött, ahol minden rendben volt, mivel a szalagoknál a vizsgálat során nem éreztem fájdalmat, így azt mondta nem valószínű hogy komolyabb a baj. Ágynyugalom, polcolás, borogatás, 3-4 nap múlva szerinte jobb kell legyen:) nem lilult és dagadt szerencsére nagyon be, úgyhogy egyelőre megnyugodtam.
2022. febr. 4. 19:55
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Akkor lehet, hogy szerencsés vagy... Reméljük, hogy így is lesz.

2022. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!