Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek ha elkapartam egy...

Mit tegyek ha elkapartam egy anyajegyet?

Figyelt kérdés

Ma reggel véletlenül belekaptam a hasamon lévő anyajegybe, fel szakadt és azóta is vérzik. Felhívtam 2 bőrgyógyászt is, de azt mondták várjunk vele 1 hónapot.

Hogyan tudnám elállítani a vérzést (be van kötve)?



2022. febr. 15. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Uh, szerintem keress másik bőrgyógyászt. Ez akár melanómává is alakulhat elég gyorsan.
2022. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magán orvos.
2022. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy alakul melanómává. El kene már felejteni ezt a városi hoax maszlagot, hogy egy anyajegyből rák lesz. A rák néz ki úgy, mintha anyajegy lenne, de egy mindig is meglevő anyajegy sohasem fog átváltozni, ez nem így működik.

Semmki baja nem lesz az anyajegyednek. Ne mosd le róla a vért egy ideig, mivel csak úgy tud megalvadni, ha egy réteg vér ott van, ha folyamatosan lemosody akkor sohasem fog.

2022. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!