Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valószínűleg elkapartam egy...

Valószínűleg elkapartam egy anyajegyet. Foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
sok helyen olvastam hogy ha egy het utan begyogyul akkor nem kell vele foglalkozni. mashol azt olvastam hogy mindenkepp menjek borgyogyaszhoz. tanácsok?

2017. szept. 24. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
fertőtlenítsd le és ha begyullad irány az orvoshoz. Csekkold minden nap többször.
2017. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy anyajegy megmozdul, akkor bőrgyógyászhoz kell menni vele. Ha te mozgattad meg az elkaparással, akkor is.
2017. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy anyajegyem, amire a doki az éves kontrollon azt mondta, nincs vele gond, mégis amikor utána megsérült (valószínűleg elkapartam, kivérzett), visszamentem hozzá. Azt mondta, be van gyulladva, és Betadine-nal kezelgessem. 2 héttel később állapította meg, hogy szépen rendbejött.


Ettől függetlenül, a doki tanácsára, 2 héttel később levetettem.

2017. szept. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!