Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 10 napig tartó véralvadásgátló...

10 napig tartó véralvadásgátló injekció műtét után. Lehet bajom, ha az utolsó kimarad?

Figyelt kérdés
Műtét utáni véralvadásgátló Clexane injekciót írtak fel nekem, 10 napig kell mindennap szúrnom a hasamba. Én magamat nem merem megszúrni, ezért vagy valamelyik szülőm vagy a párom adta be. Ma lenne az utolsó, viszont nagyon körülményes lenne megoldani. Szerintetek lehet bajom, ha az utolsó kimarad?

2022. ápr. 3. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Semmi bajod nem lehet, ezt megelőzésként írjak fel.

Miért kellett szúrni?

2022. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A lábszáramat műtötték, másfél éve eltört és amiket beletettek fémeket, most műtéti úton eltávolították.
2022. ápr. 3. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
semmi bajod nem lesz.
2022. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Lehet bajod, add be!
2022. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen, add be magadnak.

Igazándiból nem is értem ezeket a kérdéseket.

Mindenki keresi a kibúvókat, pedig meg van határozva a kvóta.

2022. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom miért kellett lepontozni?

Valószínűleg már mozoghatsz is,így a vérkeringes sem lassul le, tehát biztos , hogy nem lehet bajod belőle.

2022. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

De a még hülyébb válaszokat sem értem. Itt senki sem orvos, és senkinek nincs joga az orvost felülbírálni.

A de a f@szfej megengedi, hogy ne add be. Igaz,hogy ő nem orvos, max egy kozmetikus alsegéd, és neki sem ártott.

2022. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen 7es ez is igaz.

Itt senki sem orvos.

Ha az orvost kérdezi, akkor be kell adni.

De itt kérdezte. És többnyire azt a választ kapta, amit hallani akart...

2022. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk, aki ennyire biztos benne, hogy nem lesz baja, az menjen lottózni, ott jól jön a jövőbelátás képessége
2022. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Végül egy barátom beadja nekem, nem akarom, hogy ezen múljon bármi is, csak magamat nem merem megszúrni.
2022. ápr. 3. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!