Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az agyban keletkezett vérömlen...

Az agyban keletkezett vérömleny mennyi kórházban való maradást von maga után?

Figyelt kérdés

tudom,hogy ez rengeteg mindentől függ,de átlagosan mennyi időt törtenek a kórházban az olyan emberek,akiknek mondjuk egy trauma következtében vérömleny keletkezett az agyukban?

továbbá milyen ellátásokat kapnak ezidő alatt?

minden választ nagyon köszönök!



2022. ápr. 18. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Vérhígítót kap és addig van kórházban amíg a vérömleny veszélyességi foka lecsokken.


Ezt tényleg nem lehet előre megmondani. Függ az elhelyezkedésétől és méretétől.

2022. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi és spontán múlik, akkor fél óra. Ha súlyos, és a beteg eszméletlen, lélegeztetni, műteni kell, a rehabbal együtt 3-6 hónap. És a kettő között végtelen átmenet lehetséges.
2022. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap volt, nem volt semmi tunetem, csak kicsi fejfajas es szedules, de a biztonsag kedveert bent tartottak. Nekem pici volt egyebkent, par milimeteres es a homloklebenyen.
2022. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem verhigitot kap a beteg ilyenkor, hanem verzescsokkentot, hiszen az a lenyeg, hogy a verzes minel hamarabb elalljon az agyban.
2022. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!