Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállficam kérdések?

Vállficam kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismeretségi körömben nincs olyan akinek kiment volna a válla, viszont sajnos nekem volt egy balesetem amitől kiugrott. 28-an veszik le a kotesemet és lesz “szabad” a karom.


Mivel ez az első ficamom, mire számítsak ha leveszik a kotest ? Mit szabad csinálnom es mit nem ? Alvás tekintetében is ugyan ez a kérdésem. Tudom elmondja majd a doki is de szeretek előre felkészülni. Kb mennyi idő lesz az amikorra nagyjából úgy használhatom mint a bal karomat? Sajnos a jobb a domináns amivel történt a baj.


26/F


2022. ápr. 24. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom, h ez a kérdés már több hónapos. De gondolom, jártál fizioterápiára. Anno én alváskor igyekeztem ugyanabban a pózban tartani, mint amikor a kötés rajta volt, aládúcolva párnával.

Illetve nekem elég sokáig fájt, nem folyamatosan, de kellett egy év, hogy újra normálisan működjön. Sőt, azóta telente is sajog.

2022. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!