Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vérmérgezés lehet ebből?

Vérmérgezés lehet ebből?

Figyelt kérdés

Nyaralunk épp külföldön, bementem egy fagyizó wcjébe, és véletlenül a mosdónál belevágtam a könyökömet egy fém papírtörlőtartó sarkába. Egy pici vágás lett belőle, Amint hazaértem lemostam rögtön és lefertőtlenítettem betadinenal, és letapaszoztam. Pár órája történt, jelentkezhet piros csík? Vagy lehet ebből vérmérgezés?

Kicsit hipochonder vagyok, és mivel külföldön vagyunk, nem vagyok nagyon nyugodt :/



2022. jún. 20. 23:09
 1/4 anonim válasza:
94%
Mivel nem szúrt seb ezért nem hinném. Ha elindul a csík akkor elindulsz a kórházba. Ennyi. De szerintem nem lesz ebből semmi.
2022. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor kaptál utoljára tetanusz elleni védőoltást?
2022. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mikor kapott. A tetanuszt okozó Clostridium spórája földben, porban, oxigénmentes környezetben fordul elő, nem a fém papírtörlő sarkán….
2022. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!