Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beleütöttem a bütykömet a...

Beleütöttem a bütykömet a szekrénybe haragból.2 honapja van feldagadva.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál és röntgenen is.Azt mondták semmi baja.De nem hiszek nekik.Be van dagadva és másfélszer akkora mint normál esetben és sokkal érzékenyebb is mint a másik.

2022. jún. 26. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Talán el kellene menned pszichológushoz, ha ilyen indulatkezelési problémáid vannak.
2022. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor minek mész oda, ha nem hiszed el amit az orvos mond?
2022. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Hmmm...
2022. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Miért haragudtál a szekrényre?
2022. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Megérdemled. LEgközelebb majd nem viselkedsz agresszív állatként.
2022. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj de ha az orvosnak nem hiszel aki ezt tanulta, akkor itt egy tök idegennek meg elhinnéd láthatatlanba?
2022. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A magyar egeszsegugy egy rakat kaki.Okokat keresek mi a baja nem pedig random hinni valamiben.
2022. jún. 27. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért van bedagadva, mert beütötted, ez az ok. Tanácsot kértél, adtunk, hogy elkerüld a hasonló eseteket. Ha fáj, akkor vagy vegyél be egy fájdalomcsillapítót vagy kend be. Nincs baja, úgyhogy állj fel, porold le magad és menj tovább.
2022. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szétverném azt a szekrényt...bizos ami biztos :)
2022. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!