Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ráestem a suliban a kisujjamra...

Ráestem a suliban a kisujjamra tesiórán és már 8 óra telt el a baleset óta és még nincs feldagadva és belilulva az ujjam. Reccsenést nem hallottam és nem nagyon valószínű, hogy törött de ha mégis akkor ujjakat műtenek?

Figyelt kérdés
Amúgy tudom használni csak fáj de ki tudom nyújtani és be is tudom hajlítani.

2013. nov. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor nincs gáz, jegeld és kösd be. elmúlik egy két hét múlva
2013. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha torott lenne, nem itt gepelgetnel, hanem vinnyognal a sarokban. ha be se lilult, az azt jelenti h. kb. semmi nem tortent.
2013. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Orulj neki.hogy nem dagadt fel es nem kekult meg.Borogasd es meglatod.hogy hamar rendbe jon
2013. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több mint 1 hét telt el azóta már nem fáj ANNYIRA... Ha ökölbe szorítom erősen akkor még egy kicsi fájdalmat érzek...
2013. nov. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!