Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nem történhetett maradandó...

Nem történhetett maradandó szemsérülése?

Figyelt kérdés

Párommal nyaralunk, vettünk egy szénsavas vizet, amit beraktam a fagyasztóba, mert a hűtő sajnos nem hűtött, de estére bent felejtettem. Ma vettük ki, és szétrobbant a kezében, és valami megütötte a szemét. Nem tudjuk sajnos, hogy a jég, vagy a szétrepedt palack. Nagyon könnyezik neki, nagyon fáj, véraláfutásos, van benne 2 kisebb piros pötty, illetve nem tudja kinyitni. Elmentünk az itt lévő ügyeletre, megvizsgálták, kapott rá kenőcsöt.

Viszont tartok tőle, hogy maradandó marad, nagyon homályosan lát.

Lehetséges ez, vagy el fog múlni?

Köszönöm a válaszokat!


2022. jún. 27. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nyaraltok? Ha kapott kenőcsöt,az jó. Nekem egyszer darázs ütközött a szememnek biciklizés közben. Én is kenőcsöt kaptam,és meggyógyult. Nekem megsérült a szaruhártya. Gondolom a párodnak is. Meg fog gyógyulni.
2022. jún. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szemészeti ügyeleten voltatok, akkor biztosan megnézték és vissza kellene mennie ha komolyabb a baj, ha nem ott, akkor nem ártana majd elmenni, hogy műszeresen is átnézzék a szemét.
2022. jún. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!