Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hasizmok mennyi ido utan...

Hasizmok mennyi ido utan allnak helyre?

Figyelt kérdés
Hasi mutet utan a hasizmok mikortol mukodnek ujra? Tudom haszanalni, felules, labemeles. Viszont egyaltalan nem tudom behuzni. 5 hete volt a mutet. Valami tanacs vagy tapasztalat?

2022. júl. 5. 16:16
 1/2 anonim válasza:

Nekem a sebész útmutatója volt a “szentírás”.

1 hónapig minden fizikai munka kerülése, 3 hónap elteltével vissza lehet térni a rendes terheleshez.


A sajat sebészed a mérvadó…

2022. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia 1-es. Nekem is ezt mondtak 6 het semmi cipekedes, megeroltetes. 3 honap mire a belso sebek is gyogyulnak. Most telik le, meg mindig eleg gyenge vagyok. Azt mondtak ez normalis! Hat nem tudom, pedig nem vagyok lekvar! Te mikor lettel a regi? Futastol ugralastol el vagyok tiltva! Amugy csak toled jott valasz, amit koszonok. Ez kulon aggaszto, mert csak nekem van gondom?
2022. aug. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!