Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Húzódzkodás mennyire erőlteti...

Húzódzkodás mennyire erőlteti meg a hasizmot ?

Figyelt kérdés
Van egy enyhe köldöksérvem, már kisbaba korom óta. Az orvosok azt mondtak nem vészes, nem lesz vele gond.

2021. febr. 14. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésre a válasz az, hogy igen terheli rendesen a hasizmot is, sőt rendes izomláz is tud a húzodszkodas után lenni a hasban is. De orvost kéne megkérdezned, ha nem számít gondnak akkor gondolom teljes életet is élhetsz szóval edzhetsz rendesen meg minden
2021. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is születésem óta van egy kis köldöksérvem. Neked mekkora? Látható? Húzódszkodás közben érzel bármit a köldöködben?
2021. febr. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Születésem óta van nekem is.

Picit látszik de mindig is ilyen volt.

Évek óta húzódzkodom. Előtte kondiztam és akkor volt, hogy eszetlenül is csináltam bizonyos gyakorlatokat és megerőltettem, akkor éreztem a köldököm és egyből abba is hagytam azokat a gyakorlatokat. Körülbelül 5 éve nem kondizom csak saját testsúllyal edzem. Mióta húzódzkodom nem volt vele gond csak valaki beleültette a bogarat a fülembe.

2021. febr. 14. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit mondott az a valaki?

Írhatsz privátban is, ha az szimpatikusabb.

2021. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy ne sportoljak ezzel mert így nem szabad. De nem orvos meg semmi.
2021. febr. 15. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!