Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek eltört a medencém?

Szerintetek eltört a medencém?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este a baratommal "birkóztunk", megcsikiztem, és véletlen megrúgott, telibe a jobb medencecsontomat. Az baleset után percekig csak feküdtem mozdulatlanul az ágyon, annyira fájt, eltelt azóta több óra, még mindig nagyon fáj, főleg ha mozgatom. Attól félek, hogy eltort. meg soha se tört el semmim, nem tudom milyen erzes... de rá tudok állni a labambra, mozgatni is tudom a lábam ki-be, ide-oda stb... csak nagyon fáj. lehet nagy a baj? annyira faj h majdnem sirok:(

2022. júl. 24. 00:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább röntgenképet mutass.
2022. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szinte teljesen biztos, hogy nem tört el. Anélkül is tud nagyon fájni.
2022. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy eltört volna, mert a medencecsont eléggé erős és amúgy meg azt ki is lehetne tapintani.
2022. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt medence törésem.

Menj orvoshoz.

Ha az, készülj, hogy nagyon durva lesz, tokától bokáig gipszbe tesznek kb kikötve az ágyra, katéter, pelenka.

2022. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!