Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kis tacskó kutya elszökött...

Kazuki kérdése:

Egy kis tacskó kutya elszökött othonról és valószinüleg elütötték a medencéje 2-3 helyen eltört és a lábával is van valami de nem lehet megműteni. Szerintetek meggyógyulhat?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos!!

2013. aug. 22. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos? Mert gondolom látta. Ha ő azt mondta igen, akkor igen, ha nem, akkor nem. Nem vagyunk orvosok.


Bár szerintem ha a medencéje eltört, akkor annyi.

2013. aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a lábávla is van valami? saját lábán ment haza? vagy valamennyire tud menni?

az én kutyusom is elszökött elütötte egy autó a lábával is alig tudott menni de ment és olyan furcsa volt a herince is azt hittem azzal is van valami de aztmodnta az állatorvos, hogy nagy baj nem történt, egy napig csak feküdt a kutya másnap már ment lehetett látni ,hogy húzza a lábát majd pár napra rá teljesen meggyógyult végülis farok bénulása lett de orvos azt mondta hogy azis helyrejön 1-2 hónap és igen már csóválja a farkát is

2013. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gerincét akartam írni bocsi elírtam
2013. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy kedves segitőkész ember megtalálta bevitte az állatkorházba és onnan hívtak a chipja alapján azt mondta az orvos hogy van rá esély de nem sok még bent van de azt mondják hogy nem nagyon tud lábra állni de azért próbálgat,egyszer egy két éve ugyan így járt nyitva maradt az ajtó és elment de akkor mi találtuk meg de nem vittük be és 2-3 hét mulva mintha mi se történt volna pedig akkor is rossz állapotban volt.
2013. aug. 22. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvosi egyetemre, Bp, István út. hetedik kerület.
2013. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az előbb hoztam haza a farkát csóválja és fel is tud állni nehézkesen de járni nem tud még de az orvos azt mondta egy hét és már bicegni is tud majd úgy hogy most örülök :) annyia féltem úgy szeretem.
2013. aug. 22. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb jobban figyeljetek, hogy ilyen szökdösés ne fordulhasson elő. Gondold át mi és hogyan történt és találj ki valamit.

Remélem teljesen meggyógyul majd!

2013. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:
Na ácsi, itt valami sántít. A kutyátokat már másodjára üti el autó, első alkalommal egyáltalán nem látta orvos, most is csak azért, mert egy IDEGEN kórházba vitte, VISZONT állításod szerint szeretitek. Melyik a kamu?
2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egy fiú kutyánk van és mindig elakart menni csajozni de mi nem hagytunk kerestünk neki egy kislány kutyát az sem volt elég neki... most a ház möggött ásta ki mmagát és ment el csak mi nem vettük észre mert egy eldugott helyen volt! mikor először ütötték el egy barátunk meg nézte aki állatorvos!! és azt mondta nem kell elvinni orvoshoz és 2 hét utá ugye teljesen jól volt. úgy hogy mind 2 igaz! ja és amúgy már teljesen jól van kiderült a lába csak egy kicsit megrándult a medencéje meg hál isten csak egy kicsit megrepedt azóta hordom mindig többször egy kis tacskó csajhoz és már minden rendben :) de este még mindig bezárom...biztos ami biztos...
2013. szept. 25. 19:19
 10/10 sippara ***** válasza:
Ivartalanítani, nevelni kéne, nem tovább tüzelni az ösztöneit.
2013. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!