Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj ennyire a horzsoláso...

Miért fáj ennyire a horzsolásom, és mit tudok csinálni ellene?

Figyelt kérdés
Durván lehorzsoltam a vádlimat és először csak enyhén csípett, de mivel elég csúnyán nézett ki, ezért lemostam. Miközben leöblítettem durván elkezdett csípni, alig bírtam. Azóta egy időre elmúlt, de most megint hihetetlenül csíp, ég és fáj. Nem tudok elaludni, pedig az gondolom segítene, hogy begyógyuljon a seb. Mit tudok csinálni?

2022. júl. 29. 00:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy néha bizsereg
2022. júl. 29. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Beveszel egy fájdalomcsillapítót (gondolom fertőtlenítetted) holnap meg doki ha kell tetanusz, és szerezz valami hámosító kenőcsöt.
2022. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót
2022. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizsereg meg csíp, mert a bőr tele van idegekkel. Nem tudom milyen mély meg milyen felületen van a sérülés, de azért sebészetre elmennék, be is kellene kötni.
2022. júl. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!